Darujte let balónem

Na serveru Zážitky.cz najdete širokou paletu nejrůznějších dárků, mezi kterými najdete dárky pro kohokoliv. Zážitky jsou skvělými narozeninovými dárky, stejně tak potěší pod vánočním stromečkem i při jakékoliv jiné příležitosti.

Všechny nakoupené zážitky navíc získáte v luxusní dárkové krabičce. Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, není nic jednoduššího, než si zážitek objednat a zaplatit pomocí internetu. Darovat pak stačí pouze vytisknutý dárkový certifikát, který obdržíte e-mailem.

Mezi nabídkou Zážitky.cz najdete i vánoční dárky pro svoje přátele nebo partnery. Zkuste si představit tu romantiku, kdy se se svoji láskou vznášíte mezi oblaky v nádherném balónu. Vidět spolu svět z ptačí perspektivy a choulit se k sobě v proutěném koši umožňuje zážitek v podobě letu horkovzdušným balónem.

Modré z nebe, ticho a volnost ptáků

Nastupte do elegantního koše a zažijte, jak se balón pomalu nafukuje. Horký vzduch postupně nadnáší i váš koš a vy se začínáte odpoutávat od země. Vychutnejte si ten ničím nerušený klid a ticho, volnost ptáků i pocity, které vyznávali již staří vzduchoplavci. Nechte se unášet modrou oblohou. Asi hodinu, kterou let balónem trvá, budete doslova nad vším.

Balóny z nabídky Zážitky.cz startují z různých míst po celé České republice. Nadnášet se tak můžete nad svým vlastním domem, zahradou a krajinou, kterou důvěrně znáte. Podívejte se jak vypadá z výšky! Stejně tak si můžete vybrat oblíbené město, které byste rádi poznali a let balónem spojit s příjemným pobytem, kdy se věnujete jen sami sobě.

Romantika v oblacích

Chcete si let balónem vychutnat pouze se svoji láskou? V robustním koši s balónem nad hlavou vás tak nebude nikdo rušit a uvolněnou atmosféru si tak budete moci vychutnávat úplně sami. V koši s vámi bude jen pilot, který zaručí bezpečnost vaší jízdy a maximální zážitky.

Opusťte přízemní starosti a vydejte se se svou láskou vstříc oblakům. Darujte romantický let balónem pro dva z webu Zážitky.cz.

0 thoughts on “Darujte let balónem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *