Netradiční zážitky na sněhu – nový rozměr vašich zimních aktivit

Zima přináší nové dimenze zábavy. Bělostný sníh přímo vybízí k příjemným sportovním aktivitám. Můžete si však užít mnohem víc než jen klasické lyžování, snowboarding nebo jízdu na běžkách. Vyzkoušejte snowkiting nebo skijöring!

Originální zimní radovánky z nabídky Zážitky.cz můžete dopřát také jako vánoční dárky svým přátelům. Zážitek získáte v podobě krásného dárkového certifikátu. Nechte se inspirovat.

Snowkiting – zasněžené pláně a létající drak

Snowkiting znamená jízdu na lyžích nebo snowboardu se speciálním vzdušným drakem. To přináší zcela nové možnosti, vaší jízdu obohatí o další rozměr. Jezdit můžete i do kopce!

Zážitky.cz nabízí snowkiting dle sněhových podmínek v Krušných horách, na Vysočině nebo Oderských vrších. Po celou dobu jednodenního, dvoudenního nebo pětidenního kurzu je vám k dispozici zkušený instruktor, který vás provede vzrušujícím světem snowkitingu.

Skijöring – úžasná projížďka zimní krajinou se čtyřnohým přítelem

Skijöring představuje nevšední jízdu na běžkách. Patří-li k vašim oblíbeným sportovním disciplínám bruslení na běžkách, můžete se krajinou prohánět podstatně rychleji – pomocí nádherného psa. Aljašský husky, který vás nadšeně potáhne, vám bude celodenním společníkem, stejně jako zkušený instruktor, který vám poskytne oporu v případě potíží.

Víte, že obdarovaný miluje zimní sporty, ale bojíte se toho, jak bude otevřený nevšednímu dobrodružství na sněhu? Přenechejte rozhodnutí na obdarovaném! Všechny dárkové certifikáty z nabídky Zážitky.cz se dají bez problémů vyměnit. Nezapadne-li darovaný zážitek do vkusu obdarovaného, jednoduše ho vymění za jiný. Výměna je možná po celou dobu platnosti certifikátu, tedy po 12 měsíců.

0 thoughts on “Netradiční zážitky na sněhu – nový rozměr vašich zimních aktivit”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *