Padesát odstínů temnoty – světový bestseller jako motivační dárek

Druhý díl úspěšného bestselleru nás opět zavádí do tajemných zákoutí milostného vztahu Anastasie Steelové a charismatického byznysmena Christiana Greye. Navzdory vnitřním rozporům, které obestírají osobnost tohoto muže, na něj Ana nemůže zapomenout, a jejich vztah tak dostává novou příležitost… Román je k dostání u vašeho místního knihkupce Kanzelsberger nebo si jej můžete objednat na portálu dumknihy.cz.

Ana již není nezkušenou mladou dívenkou, jak jsme ji poznali v prvním díle Padesát odstínů šedi. Poté, co se rozhodne Christiana opustit, začíná svoji kariéru jako asistentka v místním nakladatelství. Vzpomínky na něj ji však pronásledují na každém kroku, a nedokáže proto odolat jeho opětovnému volání. To však ještě netuší, že kromě Christianových vnitřních démonů se bude muset vypořádat také se závistí a hněvem ženy, která se v jeho životě objevila dříve než ona…

Dochází však ještě k jedné podstatné změně. Zatímco první díl se nesl zcela ve znamení Christianových sadistických sklonů, nyní dochází v jejich milostném životě k výraznému zjemnění. Oba dva jsou připraveni udělat spoustu kompromisů, díky kterým by mohl jejich vztah znovu fungovat.

Christian objevuje dosud nepoznanou stránku své osobnosti. Nemůže se sice zcela zbavit potěšení, které mu přináší fyzické ubližování ženám, na druhé straně se však nedokáže smířit s představou, že by měla Ana trpět. Ana začíná pro změnu zjišťovat, že některé věci, které od ní Christian vyžaduje, jí nejsou zase tak úplně proti mysli… Objevuje, že v ní dřímá „vnitřní bohyně“, která se projevuje často velmi nepředvídatelným způsobem.

Více se dozvíme také o Christianově otřesném dětství, které je klíčem k pochopení jeho nezvyklých tužeb. Všechna tato odhalení jsou okořeněna neskrývanými popisy sexuálních scén – tentokrát jsou však prostoupené větší něhou, než tomu bylo v předchozím díle. Do divokého živočišného sexuálního vztahu nyní začíná vstupovat také romantika…

Přejete si hlouběji proniknout do světlých i temných zákoutí této rozporuplné milenecké dvojice? Připojte se k milionům čtenářek a čtenářů po celém světě, které nadchla erotická trilogie britské autorky E. L. James! Během necelých dvou let se prodalo více než 65 miliónů výtisků, čím byl stanoven nový rekord v knižní prodejnosti.

V českém překladu vychází druhý díl trilogie s názvem Padesát odstínů temnoty na začátku roku 2013. Můžete si jej zakoupit v některé ze 46 prodejen největšího českého knižního řetězce Kanzelsberger. Pokud dáváte přednost nákupu z pohodlí vašeho domova, pak využijte výhodné 10% slevy při objednání v internetovém knihkupectví dumknihy.cz!

0 thoughts on “Padesát odstínů temnoty – světový bestseller jako motivační dárek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *