Sushi – císařská delikatesa i pozoruhodný zážitek

Zážitky se dnes stávají oblíbenými dárky pro všechny generace. V široké paletě zážitků, kterou najdete na serveru Zážitky.cz si jistě vyberete ten pravý dárek pro kohokoliv, bez rozdílu věku, zájmů nebo pohlaví. Pro svou rodinu a své přátele máte k dispozici zážitky mnoha témat a možností, počínaje zklidňujícími, relaxačními a zkrášlujícími rituály, konče třeba divokou adrenalinovou jízdou kultovním terénním vozem Hummer.

Všechny vánoční dárky na Zážitky.cz zakoupíte v luxusní dárkové krabičce, která již sama o sobě prozrazuje, že ukrývá něco výjimečného.

Z rozsáhlé nabídky zážitků na serveru Zážitky.cz jsme pro vás vybrali jeden delikatesní tip. Jde o pětihodinový kurz, který probíhá v Praze: „umění sushi a japonské kuchyně“.

Vstříc tisícileté tradici a nevšední životní filosofii

Exotický kurz „umění sushi a japonské kuchyně“ se hodí pro každého, komu chcete dopřát něco jedinečného. Rozšiřte mu/jí obzory v tisícileté tradici přípravy unikátního pokrmu císařského Japonska. Sushi představuje nejenom výživnou pochoutku, ale také životní styl. Sushi na talíři je téměř uměleckým dílem. Požitek z jídla předčí snad jen možnost podívat se do kuchyně a stát se součástí důmyslného procesu přípravy originálního japonského sushi. To vám umožní zážitek „umění sushi a japonské kuchyně“.

Jedinečná příchuť Japonska oblíbená po celém světě

Ať již  jste nadšenými vyznavači japonských specialit s pikantní příchutí wasabi a zázvoru nebo teprve čekáte na to, kdo vám kousek exotické kultury Japonska přinese na váš stůl, zážitkový kurz vás uchvátí. Nechte se zasvětit do tajů pozoruhodného sushi, které si získalo popularitu po celém světě. Připravte tento zážitek plný kulinářských triků, který najdete na Zážitky.cz, jako dárek pro své blízké. Budou nadšeni.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz.

0 thoughts on “Sushi – císařská delikatesa i pozoruhodný zážitek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *