Rubrika: Motivační programy

Zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji jako motivační dárek

Nic tak dobře nemotivuje jako konkrétní dárek, který za splnění plánu, nebo dlouhodobou spolupráci dostaneme za odměnu. Často to bývají malé dárky, nebo univerzální poukazy, ale i dražší odměny jako jsou zájezdy.

Pro správný výběr motivačního dárku je velice důležitá znalost zájmů dotyčného člověka, např. fanouška hokeje bude určitě zajímat „hokejový svátek“ Mistrovství světa v ledním hokeji. Netřeba dodávat, že lístky na šampionát je nutné kupovat v předstihu a nejsou v neomezeném množství. Dárek v podobě lístků na zápasy české reprezentace, případně na finále se tak stává dostatečně velkou motivací. Naopak dárek, který se neshoduje se zájmy člověka, obvykle k motivaci a vyšším výkonům nepomůže.

Letošní MS v hokeji 2013 pořádá Švédsko a Finsko jako minulý rok. Zápasy se budou odehrávat v Helsinkách v Hartwall Arena a ve Stockholmu v hale Ericsson Globe. Šampionát začne 3. května a potrvá až do 19. května, kdy jej ukončí finálový zápas.

Na programu prvního dne mistrovství je zápas české reprezentace s Běloruskem. A hned druhý den hrajeme s domácím Švédskem. Zápasy skupiny A, ve které hrajeme, se hrají ve Stockholmu. Další týmy ve skupině A jsou Kanada, Švédsko, Norsko, Švýcarsko, Dánsko Bělorusko a Slovinsko. Ve skupině B bude soupeřit Rusko, Slovensko, Finko, USA, Německo, Lotyšsko, Francie a Rakousko.

I tento rok se spustí hokejový portál, který bude přinášet aktuální zprávy z mistrovství a podrobné rozbory právě odehraných zápasů. Kromě pravidelného zpravodajství se můžete těši na spotřebitelské soutěže o lákavé ceny. A kromě samotného webu se na vytváření obsabu bude podílet také fanouškovská skupina na Facebooku.

Padesát odstínů temnoty – světový bestseller jako motivační dárek

Druhý díl úspěšného bestselleru nás opět zavádí do tajemných zákoutí milostného vztahu Anastasie Steelové a charismatického byznysmena Christiana Greye. Navzdory vnitřním rozporům, které obestírají osobnost tohoto muže, na něj Ana nemůže zapomenout, a jejich vztah tak dostává novou příležitost… Román je k dostání u vašeho místního knihkupce Kanzelsberger nebo si jej můžete objednat na portálu dumknihy.cz.

Ana již není nezkušenou mladou dívenkou, jak jsme ji poznali v prvním díle Padesát odstínů šedi. Poté, co se rozhodne Christiana opustit, začíná svoji kariéru jako asistentka v místním nakladatelství. Vzpomínky na něj ji však pronásledují na každém kroku, a nedokáže proto odolat jeho opětovnému volání. To však ještě netuší, že kromě Christianových vnitřních démonů se bude muset vypořádat také se závistí a hněvem ženy, která se v jeho životě objevila dříve než ona…

Dochází však ještě k jedné podstatné změně. Zatímco první díl se nesl zcela ve znamení Christianových sadistických sklonů, nyní dochází v jejich milostném životě k výraznému zjemnění. Oba dva jsou připraveni udělat spoustu kompromisů, díky kterým by mohl jejich vztah znovu fungovat.

Christian objevuje dosud nepoznanou stránku své osobnosti. Nemůže se sice zcela zbavit potěšení, které mu přináší fyzické ubližování ženám, na druhé straně se však nedokáže smířit s představou, že by měla Ana trpět. Ana začíná pro změnu zjišťovat, že některé věci, které od ní Christian vyžaduje, jí nejsou zase tak úplně proti mysli… Objevuje, že v ní dřímá „vnitřní bohyně“, která se projevuje často velmi nepředvídatelným způsobem.

Více se dozvíme také o Christianově otřesném dětství, které je klíčem k pochopení jeho nezvyklých tužeb. Všechna tato odhalení jsou okořeněna neskrývanými popisy sexuálních scén – tentokrát jsou však prostoupené větší něhou, než tomu bylo v předchozím díle. Do divokého živočišného sexuálního vztahu nyní začíná vstupovat také romantika…

Přejete si hlouběji proniknout do světlých i temných zákoutí této rozporuplné milenecké dvojice? Připojte se k milionům čtenářek a čtenářů po celém světě, které nadchla erotická trilogie britské autorky E. L. James! Během necelých dvou let se prodalo více než 65 miliónů výtisků, čím byl stanoven nový rekord v knižní prodejnosti.

V českém překladu vychází druhý díl trilogie s názvem Padesát odstínů temnoty na začátku roku 2013. Můžete si jej zakoupit v některé ze 46 prodejen největšího českého knižního řetězce Kanzelsberger. Pokud dáváte přednost nákupu z pohodlí vašeho domova, pak využijte výhodné 10% slevy při objednání v internetovém knihkupectví dumknihy.cz!

Firemní.zážitky.cz – netradiční motivační program

Firemní dárky dnes v praxi využívá mnoho firem. Mohou být součástí motivačních programů zaměstnanců nebo obchodních partnerů. Prestižní hmotný předmět nebo dárek v podobě zážitku často funguje lépe než finanční odměna. Dárek má totiž konkrétní podobu, zatímco peníze jsou vždy neosobní. V některých případech už finanční motivace přestává být efektivní a nastupují tak firemní dárky a další firemní benefity.

Benefity pro zaměstnance nebo obchodní partnery mohou nabývat podoby firemních akcí, teambuildingu nebo netradičních zážitků.

Zážitky se využívají jako výkonová odměna pro zaměstnance, slouží jako věrnostní odměna nebo originální dárek v případě významných životních jubileí. Stejně tak jsou zážitky také skvělými dárky pro nejlepší firemní zákazníky. Posilují věrnost a důvěru zákazníků vůči firmě, pomáhají utvářet silné vazby.

Zážitky jako firemní dárky najdete na webu Firemní.zážitky.cz. Prvotřídní zážitková agentura s mnohaletými zkušenosti a rozsáhlou nabídkou netradičních zážitků pro vás zajistí profesionální průběh celé akce a zaručí spokojenost účastníků. Všechny zážitky z nabídky Firemní zážitky.cz můžete získat také v luxusní dárkové krabičce opatřené vaším logem.

Vybírat můžete z mnoha typů zážitků. Nejpopulárnější zážitky představuje jízda na čtyřkolkách nebo offroad expedice v terénním voze Hummer, akční střelba, ale také wellness pobyty nebo nejrůznější druhy masáží, dále relaxační, zkrášlovací a léčebné procedury. Oblíbené zážitky doplňuje romantický let balónem, adrenalinový bungee jumping nebo tandemový seskok padákem. K dispozici jsou i neotřelé zážitky jako gurmánský kurz Čokoládové tvoření či Francouzská kuchyně.

Ať si již vyberete jakýkoliv zážitek z nabídky Firemní.zážitky.cz, můžete se spolehnout, že vašim zaměstnancům, zákazníkům nebo obchodním partnerům přinese nezapomenutelné pocity. Každý ze 160 dárků, které máte na výběr, se vám vrátí v podobě kvalitnějších obchodních vztahů. Volbu přitom můžete nechat přímo na těch, kterým chcete zážitek věnovat. Stačí využít univerzální dárkový certifikát.

Zážitkové odměny v síti multikin Cinestar

Chodíte rádi do kina? Chystáte se v nejbližší době? Vyberte si jedno z multikin sítě Cinestar a ke každému lístku získáte zážitkový bonus!

11 multikin po celé ČR
Síť multikin Cinestar je jedna z největších v ČR. Filmy si můžete vychutnat v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Jihlavě, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích a dvou kinech v Praze – na Černém mostě a na Andělu.

Zážitkový bonus ke každému lístku
Pokud přijdete do kina do 15.9.2011, získáte ke každému lístku bonus od Zážitky.cz – slevu na nákup zážitků v dárkovém balení ve výši 500,- Kč!

Dvě vstupenky pro jednu osobu?
Nenechte se zmýlit, pokud vám na pokladně ke každé vstupence vytisknou ještě jednu stejně velkou. Právě na ní najdete bonus a unikátní kód, díky kterému na stránkách www.zazitky.cz slevu získáte.

Sleva i na Vánoční dárky
Ač je třeba slevu uplatnit (zážitek objednat) do 15. září, můžete už nakoupit předčasně vánoční dárky. Papučím a pleteným svetrům totiž už odzvonilo, a pokud jste odvážní a koupíte k Vánocům zážitek jako vánoční dárek ušetříte.

Na využití zážitku budete mít rok!
Ač je třeba nakupovat do půlky září, čas na využití zážitku mít budete. Všechny certifikáty na zážitky platí 12 měsíců – což vám dává dost času si zážitky pořádně užít.

Dárková krabička, doprava kurýrem a pojištění zdarma
Aby toho nebylo málo, vedle slevy a skvělého dárku pro vaše blízké, získáte zcela zdarma dárkovou krabičku, kterou Vám doručíme taktéž zdarma kurýrem kamkoliv v ČR. Jako bonus je v ceně zážitku úrazové pojištění.

Batůžek s medvídkem Pú za 100 tisíc korun aneb věrnostní program OMV

Před koncem minulého roku jsme si na benzínové pumpě všimli nového „bonusového klubu“ OMV Smile&Drive. Podle letáčku nás čeká úplně nový svět úžasných odměn – tak jsme neodolali. Vyplnili jsme formulář a za pár týdnů nám domů dorazil fajnový „RFID čip“, který okamžitě putoval ke klíčkům od auta – a se kterým se při tankování budeme identifikovat a sbírat body na úžasné odměny.
Po dvou měsících a několika tankování jsme na jedné obvzlášť dlouhé cestě začali listovat krásným katalogem odměn a vybírali jsme si, za co nasbírané body utratíme. Katalog obsahuje desítky odměn ve čtyřech kategoriích:

 • Sport a Pohyb
 • Zábava a volný čas
 • Rodina a životní styl
 • Cestování

Na každé účtence za tankování je uveden počet bodů, které nákupem získáte i celkový počet nasbíraných bodů. Jaké bylo naše překvapení, když jsme začali porovnávat nasbírané body s „cenou“ jednotlivých odměn.

Bod za litr

Základní logika věrnostního programu vám přinese 1 bod za 1 natankovaný litr nebo za 30Kč nákupu na pumpě. Za cca dva měsíce jsme nasbírali 814 bodů a utratili cca 10 tisíc korun. Za tyto body si z odměn nekoupíme nic. Absolutní minimum je nasbírat 990 bodů a po doplacení 139,- Kč můžete mít radost z malého LEGA (Green Racer)

Věrnostní program pro tankisty

Jednoduchým výpočtem se pak dostáváme k neuvěřitelnosti celého věrnostního programu. Náhodně vybraná odměna – mp3 přehrávač iPod nano 8GB – je dostupná za 26 490 bodů, tj. po natankování 26 490 litrů, tj. u Naturalu 95 a ceně 34Kč/l po útratě ve výši 900.660,- Kč. Jen tak pro srovnání, iPod nano 8GB stojí v obchodě cca 3.500,- kč.

Pokud vlastníte vůz, který má spotřebu 8l/100km, než si poslechnete empétrojku z iPodu nano od OMV, musíte ujet 331 125 kilometrů. Pří nějakých 20.000km ročně vám to bude trvat přes 16 let.

Napadá mne, že Smile&Drive je výhodný pro velmi úzkou skupinu aktivních tankistů, jejichž stroje dovedou na 100km polknout až 1000l nafty a piloty dopravních letadel. Řidičům osobních, ale i nákladních automobilů zůstane většina odměn navždy zapovězena.

Jen pro dokreslení, několik vybraných odměn a jejich „cena“ ve věrnostním programu OMV Smile&Drive
(při ceně 34Kč/l)

 • Stavebnice LEGO (Green Racer) – 67.660,- Kč
 • Dětský batůžek Medvídek Pú – 108.460,- Kč
 • 2x Ručník (Vossen Vienna Style) – 152.660,- Kč
 • Rychlovarná konvice (Philips) – 196.860,- Kč
 • Župan (Vossen Weekend BM) – 305.660,- Kč
 • Sada nádobí (Mulex Alu Diecast – 7ks) – 336.600,- Kč
 • Zážitek – Jízda se psím spřežením – 1,257.660,- Kč
 • LED televize Phillips (plochá, 26″) – 2,379.660,- Kč

Ano, v programu je možné sbírat body v TURBO režimu (2 body za litr), 50 bodů získáte při registraci a je možné odměny čerpat s méně body a doplatkem, ALE nic z toho ani vzdáleně nemůže zachránit tento počin.

OMV, to se vám opravdu NEPOVEDLO.

(H2)