Zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji jako motivační dárek

Nic tak dobře nemotivuje jako konkrétní dárek, který za splnění plánu, nebo dlouhodobou spolupráci dostaneme za odměnu. Často to bývají malé dárky, nebo univerzální poukazy, ale i dražší odměny jako jsou zájezdy.

Pro správný výběr motivačního dárku je velice důležitá znalost zájmů dotyčného člověka, např. fanouška hokeje bude určitě zajímat „hokejový svátek“ Mistrovství světa v ledním hokeji. Netřeba dodávat, že lístky na šampionát je nutné kupovat v předstihu a nejsou v neomezeném množství. Dárek v podobě lístků na zápasy české reprezentace, případně na finále se tak stává dostatečně velkou motivací. Naopak dárek, který se neshoduje se zájmy člověka, obvykle k motivaci a vyšším výkonům nepomůže.

Letošní MS v hokeji 2013 pořádá Švédsko a Finsko jako minulý rok. Zápasy se budou odehrávat v Helsinkách v Hartwall Arena a ve Stockholmu v hale Ericsson Globe. Šampionát začne 3. května a potrvá až do 19. května, kdy jej ukončí finálový zápas.

Na programu prvního dne mistrovství je zápas české reprezentace s Běloruskem. A hned druhý den hrajeme s domácím Švédskem. Zápasy skupiny A, ve které hrajeme, se hrají ve Stockholmu. Další týmy ve skupině A jsou Kanada, Švédsko, Norsko, Švýcarsko, Dánsko Bělorusko a Slovinsko. Ve skupině B bude soupeřit Rusko, Slovensko, Finko, USA, Německo, Lotyšsko, Francie a Rakousko.

I tento rok se spustí hokejový portál, který bude přinášet aktuální zprávy z mistrovství a podrobné rozbory právě odehraných zápasů. Kromě pravidelného zpravodajství se můžete těši na spotřebitelské soutěže o lákavé ceny. A kromě samotného webu se na vytváření obsabu bude podílet také fanouškovská skupina na Facebooku.

0 thoughts on “Zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji jako motivační dárek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *