Rubrika: PR články

Sushi – císařská delikatesa i pozoruhodný zážitek

Zážitky se dnes stávají oblíbenými dárky pro všechny generace. V široké paletě zážitků, kterou najdete na serveru Zážitky.cz si jistě vyberete ten pravý dárek pro kohokoliv, bez rozdílu věku, zájmů nebo pohlaví. Pro svou rodinu a své přátele máte k dispozici zážitky mnoha témat a možností, počínaje zklidňujícími, relaxačními a zkrášlujícími rituály, konče třeba divokou adrenalinovou jízdou kultovním terénním vozem Hummer.

Všechny vánoční dárky na Zážitky.cz zakoupíte v luxusní dárkové krabičce, která již sama o sobě prozrazuje, že ukrývá něco výjimečného.

Z rozsáhlé nabídky zážitků na serveru Zážitky.cz jsme pro vás vybrali jeden delikatesní tip. Jde o pětihodinový kurz, který probíhá v Praze: „umění sushi a japonské kuchyně“.

Vstříc tisícileté tradici a nevšední životní filosofii

Exotický kurz „umění sushi a japonské kuchyně“ se hodí pro každého, komu chcete dopřát něco jedinečného. Rozšiřte mu/jí obzory v tisícileté tradici přípravy unikátního pokrmu císařského Japonska. Sushi představuje nejenom výživnou pochoutku, ale také životní styl. Sushi na talíři je téměř uměleckým dílem. Požitek z jídla předčí snad jen možnost podívat se do kuchyně a stát se součástí důmyslného procesu přípravy originálního japonského sushi. To vám umožní zážitek „umění sushi a japonské kuchyně“.

Jedinečná příchuť Japonska oblíbená po celém světě

Ať již  jste nadšenými vyznavači japonských specialit s pikantní příchutí wasabi a zázvoru nebo teprve čekáte na to, kdo vám kousek exotické kultury Japonska přinese na váš stůl, zážitkový kurz vás uchvátí. Nechte se zasvětit do tajů pozoruhodného sushi, které si získalo popularitu po celém světě. Připravte tento zážitek plný kulinářských triků, který najdete na Zážitky.cz, jako dárek pro své blízké. Budou nadšeni.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz.

Dárek na poslední chvíli

Nejenom na Vánoce, ale po celý rok se můžeme dostat do situace, kdy rychle sháníme nějaký dárek. Dárek potřebujeme obstarat urgentně, nedokážeme se bez něho obejít. Na druhé straně i v takovém případě může jít o nějakou zvláštní příležitost, při které dárek věnujeme. Rychlost je tak pouze jedním ze dvou požadovaných parametrů dárku. Druhým parametrem, který by měl i rychlý dárek splňovat, je jeho originalita, nápaditost a také radost obdarovaného.

Rychlé obstarání úžasného dárku – neobyčejného zážitku nabízí Zážitky.cz. Ať již dárek sháníte pro jakoukoli příležitost a pro kohokoliv, v široké paletě nejrůznějších dárků si jistě vyberete. K dispozici vám jsou vánoční dárky pro krásu, zdraví i relaxaci, zkrášlující procedury i jedinečné relaxační rituály či ozdravné masáže. Vybírat můžete také mezi adrenalinovými dárky v podobě skoku padákem, letu stíhačkou nebo jízdy terénním Hummerem. Na své si přijdou i příznivci sportovních zážitků v netradičních podobách, může jít např. o skákací boty, snowkiting apod. V řadě dalších dárků najdete také možnost vyzkoušet si některá netradiční povolání, třeba stát se ošetřovatelem v ZOO, fotomodelkou aj.

Zážitky.cz umožňuje obstarat skvělý dárek pro každou příležitost ve velice krátké době. Zážitek můžete jednoduše objednat a zaplatit prostřednictvím platební karty přes internet, záhy obdržíte e-mailem certifikát na svůj zážitek – dárek. Ten stačí jenom vytisknout a věnovat obdarovanému.

Zážitky na Zážitky.cz běžně nakoupíte v luxusní dárkové krabičce, která vám přijde poštou nebo kurýrem do několika dnů od obdržení platby.

Certifikát může obdarovaný využít kdykoliv během celého roku, termín si vybírá a předem rezervuje sám. Zážitek na certifikátu lze také snadno vyměnit za jiný zážitek z webu Zážitky.cz, pokud obdarovanému nebude vámi vybraný vyhovovat.

Netradiční zážitky na sněhu – nový rozměr vašich zimních aktivit

Zima přináší nové dimenze zábavy. Bělostný sníh přímo vybízí k příjemným sportovním aktivitám. Můžete si však užít mnohem víc než jen klasické lyžování, snowboarding nebo jízdu na běžkách. Vyzkoušejte snowkiting nebo skijöring!

Originální zimní radovánky z nabídky Zážitky.cz můžete dopřát také jako vánoční dárky svým přátelům. Zážitek získáte v podobě krásného dárkového certifikátu. Nechte se inspirovat.

Snowkiting – zasněžené pláně a létající drak

Snowkiting znamená jízdu na lyžích nebo snowboardu se speciálním vzdušným drakem. To přináší zcela nové možnosti, vaší jízdu obohatí o další rozměr. Jezdit můžete i do kopce!

Zážitky.cz nabízí snowkiting dle sněhových podmínek v Krušných horách, na Vysočině nebo Oderských vrších. Po celou dobu jednodenního, dvoudenního nebo pětidenního kurzu je vám k dispozici zkušený instruktor, který vás provede vzrušujícím světem snowkitingu.

Skijöring – úžasná projížďka zimní krajinou se čtyřnohým přítelem

Skijöring představuje nevšední jízdu na běžkách. Patří-li k vašim oblíbeným sportovním disciplínám bruslení na běžkách, můžete se krajinou prohánět podstatně rychleji – pomocí nádherného psa. Aljašský husky, který vás nadšeně potáhne, vám bude celodenním společníkem, stejně jako zkušený instruktor, který vám poskytne oporu v případě potíží.

Víte, že obdarovaný miluje zimní sporty, ale bojíte se toho, jak bude otevřený nevšednímu dobrodružství na sněhu? Přenechejte rozhodnutí na obdarovaném! Všechny dárkové certifikáty z nabídky Zážitky.cz se dají bez problémů vyměnit. Nezapadne-li darovaný zážitek do vkusu obdarovaného, jednoduše ho vymění za jiný. Výměna je možná po celou dobu platnosti certifikátu, tedy po 12 měsíců.

Darujte let balónem

Na serveru Zážitky.cz najdete širokou paletu nejrůznějších dárků, mezi kterými najdete dárky pro kohokoliv. Zážitky jsou skvělými narozeninovými dárky, stejně tak potěší pod vánočním stromečkem i při jakékoliv jiné příležitosti.

Všechny nakoupené zážitky navíc získáte v luxusní dárkové krabičce. Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, není nic jednoduššího, než si zážitek objednat a zaplatit pomocí internetu. Darovat pak stačí pouze vytisknutý dárkový certifikát, který obdržíte e-mailem.

Mezi nabídkou Zážitky.cz najdete i vánoční dárky pro svoje přátele nebo partnery. Zkuste si představit tu romantiku, kdy se se svoji láskou vznášíte mezi oblaky v nádherném balónu. Vidět spolu svět z ptačí perspektivy a choulit se k sobě v proutěném koši umožňuje zážitek v podobě letu horkovzdušným balónem.

Modré z nebe, ticho a volnost ptáků

Nastupte do elegantního koše a zažijte, jak se balón pomalu nafukuje. Horký vzduch postupně nadnáší i váš koš a vy se začínáte odpoutávat od země. Vychutnejte si ten ničím nerušený klid a ticho, volnost ptáků i pocity, které vyznávali již staří vzduchoplavci. Nechte se unášet modrou oblohou. Asi hodinu, kterou let balónem trvá, budete doslova nad vším.

Balóny z nabídky Zážitky.cz startují z různých míst po celé České republice. Nadnášet se tak můžete nad svým vlastním domem, zahradou a krajinou, kterou důvěrně znáte. Podívejte se jak vypadá z výšky! Stejně tak si můžete vybrat oblíbené město, které byste rádi poznali a let balónem spojit s příjemným pobytem, kdy se věnujete jen sami sobě.

Romantika v oblacích

Chcete si let balónem vychutnat pouze se svoji láskou? V robustním koši s balónem nad hlavou vás tak nebude nikdo rušit a uvolněnou atmosféru si tak budete moci vychutnávat úplně sami. V koši s vámi bude jen pilot, který zaručí bezpečnost vaší jízdy a maximální zážitky.

Opusťte přízemní starosti a vydejte se se svou láskou vstříc oblakům. Darujte romantický let balónem pro dva z webu Zážitky.cz.

Firemní dárky

Nastává sezóna dárků, dárečků a obdarovávání. Dárky jednoznačně patří k vánočním svátkům. Vánoce však nejsou jenom rodinnými svátky. Také ve firemní sféře koncem roku hledáme dárky, kterými bychom potěšili firemní zákazníky, obchodní partnery i spolehlivé dodavatele. Vánoční firemní dárky jsou skvělým způsobem, jak svým zákazníkům, partnerům i dodavatelům poděkovat za příjemnou spolupráci a jejich přízeň. U většiny zákazníků či partnerů si můžeme vystačit s klasickými dárky v podobě vína nebo čokoládových bonbónů. Jistě však existuje skupina VIP zákazníků či dalších spolupracujících partnerů, kterým chceme darovat něco neobyčejného. Jde o zákazníky, kteří si zaslouží něco hodnotného, výjimečného a pozoruhodného…

Hledáte-li pro své nejlepší firemní zákazníky, obchodní partnery nebo kohokoliv jiného nepřehlédnutelný dárek, věnujte zážitek.

Zážitky jako firemní dárky najdou uplatnění nejenom na Vánoce. Hodí se vždy, když chcete věnovat něco netradičního. Zážitky tak mohou představovat skvělé bonusy ve věrnostním programu, odměny pro nejlepší obchodníky, dárky související s účastí na nějaké akci, výhry v tombole nebo jiné soutěži.

Zážitky jako firemní dárky pořídíte jednoduše na webu Firemní zážitky.cz. Všechny zážitky získáte v originální dárkové krabičce se stuhou. Krabička je sama o sobě reprezentativním dárkem, může být navíc doplněna o firemní logo. Na vaše přání je možné dárkovou krabičku s zážitkem doručit kurýrem přímo obdarovanému. Součástí každého zážitku je také úrazové pojištění.

Pokud své zákazníky, dodavatele nebo obchodní partnery dostatečně znáte, můžete zážitek vybrat dle jejich osobních zájmů a preferencí. Zážitek může být také tematicky propojený se zaměřením vaší společnosti. Na webu Firemní.zážitky.cz najdete odkaz na širokou paletu nejrůznějších zážitků. Mezi jinými půjde o vzdušné nebo automobilové zážitky, relaxační zážitky, zkrášlující rituály, gurmánské zážitky nebo další zajímavé zážitkové kurzy. K dispozici jsou také univerzální Certifikáty na zážitek. Na základě dárkového certifikátu si obdarovaný může svůj zážitek vybrat sám.