Kolektivní nakupování

Kolektivní nebo hromadné nakupování patří v České republice k fenoménům posledních několika měsíců. Inspirace přišla ze zahraničí, kde tato forma nakupování funguje již delší dobu a je mezi zákazníky i obchodníky velice oblíbená. Cupolis [Kupolis] je webový portál, kde se několikrát do týdne objevují zajímavé nabídky různých služeb s velice výraznou slevou. Zákazník tak může ušetřit až 80% z původní ceny a nabídka je opravdu pestrá.

Nabízí se gurmánské zážitky v podobě pozvání do nevšedních restaurací a kaváren, relaxační nebo zkrášlující kůry v podobě balíčků do luxusních wellness center a beauty salónů, adrenalinové a sportovní aktivity, zájezdy či lázeňské pobyty a mnoho dalšího. Všechny kupony jsou vhodné i jako dárky.

Každá nabídka je omezena jednak časově, ale hlavně množstevně. To znamená, že se aktivuje teprve poté, co si ji objedná dostatečný, předem určený, počet zákazníků. Po aktivaci získá každý zákazník svůj osobní kupon, který může individuálně využít v následujících měsících. Pokud se definované množství zákazníků nepřihlásí, nabídka se neaktivuje a propadá.

Zákazník získává možnost vyzkoušet vždy něco nového za bezkonkurenční cenu, ale ani obchodník rozhodně nepřijde zkrátka. Sice nezíská vysokou jednorázovou marži, ale jeho služby vyzkouší stovky nových zákazníků a další tisícky potenciálních zákazníků se o něm dozví. Systém je tak výhodný pro obě strany a spokojená klientela jednotlivých obchodníků se úspěšně rozrůstá.

Další informace a aktuální nabídku naleznete přímo na www.cupolis.com

4 thoughts on “Kolektivní nakupování”

  1. využíváte weby s kolektivními slevami? cupolis a mnoho dalších? ztrácíte se v nabídkách? pokud ano, přehledný seznam kolektivních slev naleznete na topkupony.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *