Klikněte pro zážitky

Skočit z mostu (na laně samozřejmě) nebo skákat při zemi na sedmimílových botách. Projet se Hummerem nebo na zázračném vozítku segway.

Proletět se stíhačkou nebo na vzduchovém polštáři.  Naučit se zpívat či připravovat gurmánské speciality.

Zazitky-cz-140710-01s
Zazitky-cz-140710-02s
Zazitky-cz-140710-03s
Zazitky-cz-140710-04s

Vyzkoušet si jaké je to být divadelním hercem nebo třeba ošetřovatelem v ZOO. A na konec po všem tom dobrodružství se příjemně uvolnit a relaxovat pod vrstvou čokolády nebo v pravé indonéské horké lázni. To vše a mnohem více Ti umožní Zážitky.cz. K tomu Tě zdarma úrazově pojistí (náhoda je blbec, znáte to) a zážitkový certifikát Ti zašlou po kurýrovi kamkoliv v rámci republiky České zdarma.

A pokud se rozhodneš zážitek darovat, zabalí zážitkový certifikát tak, aby dárek plnohodnotným dárkem byl, a už ses nemusel/a o nic starat. Certifikáty mají platnost dvanáct měsíců a je možno ji jednorázově prodloužit. Takže pokud máš Ty či Tvoji blízcí tendenci pěstovat dárky podobného typu na dně šuplíků, nemusíš se bát, že o své zážitky přijdeš.

K narozeninám, Vánocům, Valentýnu nebo ke svatbě, pro své příbuzné, kamarády, druhé polovičky, třetí polovičky nebo oblíbené profesory – pro tyto všechny je zážitek ideálním a hlavně originálním způsobem, jak udělat radost a třeba pomoct splnit zrovna ten jejich sen. Tak na co ještě čekáš? Franta má přece zítra kulatiny a má tak rád letadýlka.Cool
PS: Zážitky.cz samozřejmě podporují studenty (ISIC), pedagogy (ITIC) a mládežníky (IYTC) a mají pro ně připravené parádní 10% slevy na všechny zážitky z nabídky, ale to je snad jasná věc! Cool

0 thoughts on “Klikněte pro zážitky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *