Představujeme projekt PůjčovnaVleků.cz

Pokud potřebujete odvézt lodě, motocykl, nábytek z obchodu, stavební materiál na stavbu nebo dřevo na chalupu, může se vám hodit vlek. A pokud žádný nevlastníte, můžete si ho půjčit, třeba na internetové adrese půjčovny PůjčovnaVleků.cz.

Vlek na lodě pro vodáky

Tradice sjíždění českých řek zatím zdárně přežívá a pokud se podíváte o prázdninovém víkendu do kempů podél Vltavy, nenajdete skoro žádné volné místo. Pro menší skupiny vodáků nabízí PůjčovnaVleků.cz k zapůjčení vlek Pongratz LPA 206 U-B s nástavbou na převoz až 4 lodí typu Vydra. Nebudete tak závislí na půjčovnách lodí, jejichž ceny bývají leckdy vysoké a dovezete si lodě kam budete chtít a kdy budete chtít. Více informací o vleku na lodě.

Vlek na motocykl

Jsou i situace, kdy potřebujete svou milovanou motorku převézt, aniž byste na ni jeli. Jsou to cesty do servisu, na závody nebo na dovolenou s rodinou, kam potřebujete dojet autem. V nabídce půjčovny vleků je i vlek určený pro převoz až tří motocyklů. Více informací o vleku na 1-3 motocykly

Univerzální vleky

Klasických vleků máme v nabídce několik. Nejmenším z nich je Pongratz LPA 206 U-B s rozměry 2,0 x 1,0m nebo si u nás můžete jednoduše půjčit Podlešák T700A s rozměry ložné plochy 2,5×1.5m a  výškou plachty od podlahy vleku 135 cm.  Rozšíříte tak citelně kapacitu vašeho osobního auta a nepoškodíte si ho pokusem o převoz věcí větších rozměrů.

Firemní akce

Pokud se chystáte na firemní výjezd, akci, nebo byste je chtěli dát  k dispozici svým zaměstnancům, půjčte si vlek od nás. Je možný i dlouhodobý pronájem a servis vleků. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 605 260 141.

Ceny a objednávka

Kompletní nabídku vleků včetně cen a kontaktních údajů najdete na stránkách www.pujcovnavleku.cz.  Pokud si od nás chcete půjčit vlek, nebo se jen informovat, zavolejte nám na telefonní číslo 605 260 141 nebo pište na rohlenajan@seznam.cz. Při dlouhodobějších pronájmech sleva !

0 thoughts on “Představujeme projekt PůjčovnaVleků.cz”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *