Vánoční dárky letos přinese Vánoručka

Nevíte ani letos, v roce 2010, jaké vybrat vánoční dárky pro vaší ženu, muže, rodiče či partnera? Pak by se mohl hodit osobní dárkový rádce Vánoručka! Dárkový portál a jeho správce má k dispozici levné, exkluzivní, nápadité, adrenalinové, relaxační nebo unikátní tipy na vánoční dárky, které udělají radost a potěší vaše blízké pod vánočním stromečkem.

Co já letos koupim k Vánocům?
Žijeme v poklusu a vánoční svátky nás každoročně přistihnou nepřipravené. Ne nepodobni silničářům při prvním sněhu zjišťujeme, že do Štědrého dne zbývá už jen pár týdnů a my nejenom, že nemáme žádné dárky nakoupené, ale ani vlastně nevíme, co koupit?!

Dobrá rada nad zlato
Pokud máte málo času, hodí se dobrá rada. Vánoručka je členem spolu Dárkových rádců a jelikož se vyzná, umí poradit prakticky komukoliv. Stačí se podívat na www.vanorucka.cz nebo na Vánoruččinu stránku na Facebooku a zeptat se.

Dárky pro každého
U Vánoručky na webu se zorientujete během chvilky. Dovoluje vybírat dárky podle několika parametrů – ceny dárku, kategorie dárku a podle obdarovaného. K dispozici je možnost volby cenového rozpětí, nebo volba jedné z připravených kategorií – levné dárky a luxusní dárky. Další způsob zobrazení je podle obdarovaného. Jedním klikem se dostanete do sekce dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro přítele, dárky pro přítelkyni, dárky pro rodiče, dárky pro dědečka a babičku a nakonec dárky pro kamarády.

Pokud jste vybíraví nebo nerozhodní, můžete přímo na hlavní stránce kliknout na MAGICKÉ TLAČÍTKO a Vánoručka vytáhne ze všech tipů ten nejlepší a naservíruje Vám ho až pod nos.

Stihá Vánoručka doručit do Vánoc? Jasně!
Vánoručka funguje nonstop a doručuje vánoční dárky po celé republice do 48 hodin. Před Štědrým dnem to bude frmol, ale pokud budete nakupovat opravdu na poslední chvíli, umí Vám poslat dárek i elektronicky, tj. okamžitě do emailu! Co víc si přát? Snad jedině šťastnou ruku pří výběru.

A co letos darujete k Vánocům vy?

0 thoughts on “Vánoční dárky letos přinese Vánoručka”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *